КАТАЛОГ ТОВАРІВ


Доставимо замовлення кур'єром по Києву, відправимо по Україні, самовивезення зі складу.

Оплата замовлень готівкою кур'єру, наложеним платежем, через електронні системи (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney та ін.)

Будівельне риштування рамні полегшені ЛРСП-200

 
 
Короткий опис:

Представляють собою ліса будівельні приставні рамні, виконані відповідно до ГОСТ 27321-87 до 30 метрів і призначені для оздоблювальних і ремонтних робіт на фасадах будівель, споруд і внутрішніх робіт.

Артикул
Технические характеристи -
Максимальная высота лесов, (метр) 30
Шаг яруса, м 2
Шаг рам вдоль стены, м 3
Ширина яруса (прохода), м 1
Количество ярусов настилов, шт.(рабочий и страховочный) 2
Нормативная поверхностная нагрузка, кгс/м2 200
Масса комплектов, 1000 м2 5,76 т
Для каменных работ -
Максимальная высота лесов, (метр) 30
Шаг яруса, м 2
Шаг рам вдоль стены, м 2
Ширина яруса (прохода), м 1
Количество ярусов настилов, шт.(рабочий и страховочный) 2
Нормативная поверхностная нагрузка, кгс/м2 200
Масса комплектов, м2 6,7 т
Цена грн.
Уточняйте!
Купить
Уточняйте!

Технічні характеристи:Максимальна висота будівельних риштувань, (м)30.Крок ярусу, м2.Крок рам уздовж стіни, м3.Ширина ярусу (проходу), м1.Кількість ярусів настилів, шт.2 (робочий і страхувальний).Нормативна  навантаження, кгс / м2200.Маса комплектів, 1000 м 25,76 т.Для кам'яних робіт.Максимальна висота лісів, (м)30Крок ярусу, м2.Крок рам уздовж стіни, м2.Ширина ярусу (проходу), м1.Кількість ярусів настилів, шт.2 (робочий і страхувальний).Нормативна поверхневе навантаження, кгс / м2200Маса комплектів, 1000 м 26,7 т. Ліса являють собою конструкцію, яка збирається з наступних елементів: рам, діагональних стяжок, горизонтальних стяжок, настилів, анкерних кронштейнів, опор. Рами лісів мають висоту 2м і нарощуються один з одним до необхідної висоти. З метою стійкості, рами зв'язуються між собою діагональними і горизонтальними стяжками. Кріплення риштувань до стіни здійснюється за допомогою анкерних кронштейнів, закріплених на стійках рам.