КАТАЛОГ ТОВАРІВ


Доставимо замовлення кур'єром по Києву, відправимо по Україні, самовивезення зі складу.

Оплата замовлень готівкою кур'єру, наложеним платежем, через електронні системи (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney та ін.)

Фасадна захисна сітка для лісів

 
 
Короткий опис:

Фасадна для лісів проведена з первинної високоякісної сировини, з можливістю багаторазового використання на будівельних об'єктах.Краї…

Артикул Ціна грн. КУПИТИ
СЕТКА ЗАТЕНЯЮЩАЯ 120 Г/М2(ЗАТ. 95%), РУЛ. 3Х50М 3174 КУПИТИ
СЕТКА ЗАТЕНЯЮЩАЯ 80 Г/М2, 3Х50М, ЗАТ. 75% 2139 КУПИТИ
СЕТКА ЗАЩИТНО-ЗАТЕНЯЮЩАЯ 60 Г/М2(РУЛ. 3Х50М), ЗАТ. 55% 1794 КУПИТИ

Фасадна для лісів проведена з первинної високоякісної сировини, з можливістю багаторазового використання на будівельних об'єктах.Краї фасадної сітки для лісів посилені додатковою ниткою. Рядки у сітки для лісів ідеально рівні по всій ширині полотна.Нитка будівельної сітки для лісів вироблена так само на європейському обладнанні і має високі характеристики. Ширина полотна сітки фасадної для лісів обумовлена європейським розміром будівельних лісів. А так як поряд з російськими лісами використовуються європейські, ця фасадна сітка для лісів так само користується стійким попитом.Тим більше співвідношення ціна / якість на полімерну будівельну сітку для лісів говорить сама за себе. Фасадна сітка для будівельних лісів має насичений зелений колір і глянсовий відлив, що говорить про високу якість продукту.Сітка фасадна для лісів відповідає всім будівельним нормам і має європейський серіфікат якості.