КАТАЛОГ ТОВАРІВ


Доставимо замовлення кур'єром по Києву, відправимо по Україні, самовивезення зі складу.

Оплата замовлень готівкою кур'єру, наложеним платежем, через електронні системи (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney та ін.)

Одностороння алюмінієва стремянка Secury

 
 
Короткий опис:

У даній стремянці велика площа і ергономічна форма, її поверхня рифлена і оснащена протиковзкими накладками для безпечної і стабільної роботи на ній.

Артикул 126528 126535 126542
Рабочая высота А 2,85 3,05 3,25
Высота площадки В 0,85 1,05 1,25
Общая длина С 1,60 1,80 2,05
Количество ступеней 4 5 6
Вес около 4 4,9 5,6
Транспортные размеры длина 1,60 1,85 2,10
Транспортные размеры ширина 0,46 0,48 0,51
Транспортные размеры высота 0,13 0,13 0,13
Цена грн. 1552.5 1828.5 2070
Купить КУПИТЬ КУПИТЬ КУПИТЬ

Артикул: 126528, 126535, 126542, 200006 

Робоча площадка даної моделі стремянки має ряд переваг в порівнянні з іншими. Так, у неї велика площа і ергономічна форма, її поверхня рифлена і оснащена протиковзкими накладками для безпечної і стабільної роботи на ній. Робоча платформа оснащена металевою скобою, яка дозволяє закріплювати на ній знімну полицю, також тут є крюки для відер і кілька отворів для закріплення інструментів. Платформа для надійності також з'єднана з опорною частью.Основние технічні характеристики:Драбина виконана з легкого, але міцного алюмінію і має одну робочу сторону.Боковини підйомної і опорною частин виготовлені з алюмінієвого профілю прямокутного перерізу, що володіє високою міцністю.Зручність і безпека роботи на сходах гарантують великий майданчик з антиковзаючою поверхнею і ступені, виконані за технологією Komfort.Для з'єднання ступенів і боковин використано багаторазове заклепковий з'єднання, яке гарантуватиме надійність та довговічність конструкції.Драбина Secury розрахована на навантаження до 150 кг і має сертифікати якості ГОСТ і TÜV.Основні переваги:Безпека підйому і зручність роботи забезпечені широкими профільованими ступенями (12,5 см) з рифленою поверхнею.Сходинки з'єднані з боковинами методом багаторазової розвальцьовування, що гарантує надійність і довговічність з'єднання.Драбина Secury має високу дугу безпеки.Широка майданчик дає можливість розмістити на ній ящик з інструментами.Для закріплення відер з будівельними розчинами на драбині передбачені два гака.Спеціальні шарніри забезпечують зручне розкриття і складання драбини, повністю виключаючи можливість травмування, а також гарантують високу жорсткість конструкції.Антиковзні опорні наконечники на 75% за площею більше в порівнянні з іншими моделями драбин. Це гарантує високу стійкість конструкції на будь-якій поверхні.Побутова драбина KRAUSE Secury - це відмінне рішення і для будівельних потреб і для побутового використання. Вона стане хорошим помічником під час проведення будь-яких будівельно-ремонтних робіт, а також стане в нагоді на складах, в офісі, будинку або квартирі з високими стелями. Драбина виконана з якісного алюмінію із захисним покриттям, тому вона дуже легка, зручна у використанні, надійна і практична. Стремянка виготовлена в Євросоюзі (Німеччина), відповідає європейським стандартам якості і сертифікована в Україні.