КАТАЛОГ ТОВАРІВ


Доставимо замовлення кур'єром по Києву, відправимо по Україні, самовивезення зі складу.

Оплата замовлень готівкою кур'єру, наложеним платежем, через електронні системи (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney та ін.)

Риштування Клинове-хомутові

 
 
Короткий опис:

Клино-хомутові лісу знайшли найширше застосування в галузі будівництва і ремонта.Леса даного типу є одним з кращих рішень ...

Артикул Ціна грн. КУПИТИ
1507.5 КУПИТИ
1139 КУПИТИ
7839 КУПИТИ
1507.5 КУПИТИ

Клино-хомутові будівельні риштування (леса)  знайшли найширше застосування в галузі будівництва і ремонта.Леса даного типу є одним з кращих рішень для організації і успішного проведення будь-яких ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт. Сфера їх використання простягається від укладання цегли, монтажу фасадів, проведення внутрішньої і зовнішньої обробки і фарбування приміщень до проведення реставраційних, сантехнічних та електромонтажних робіт.КОМПАНІЯ БУДСТАР поставляє клино-хомутові будівельні ліси по всій території України. Сьогодні цей вид будівельних лісів є одним з найбільш затребуваних серед будівельників. Сотні будівельних компаній на своєму досвіді переконалися в ефективності і надійності клино-хомутових лісів.Така популярність клино-хомутових лісів обумовлена їх технічними особливостями:Висота їх конструкції може досягати 40 метрів.Оптимальна довжина прольоту в 3,5 м гарантує зручність роботи на лісах в будь-який час року і з будь-якою кількістю інструментів.Висота ярусу становить 2,5 м, що також забезпечує високий комфорт при проведенні робіт.Крок настилу клино-хомутових лісів становить 0,5 м, що дозволяє використовувати їх при проведенні складних реставраційних та опоряджувальних робіт, а також при проведенні робіт на складних фасадах.Технічні характеристики: