КАТАЛОГ ТОВАРІВ


Доставимо замовлення кур'єром по Києву, відправимо по Україні, самовивезення зі складу.

Оплата замовлень готівкою кур'єру, наложеним платежем, через електронні системи (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney та ін.)

Будівельні риштування (Ліса) ригельні- штирьові

 
 
Короткий опис:

Штирові ліса успішно можуть бути використані при проведенні цегляної кладки, утеплення фасадів, оздоблювальних робіт і т. Д. Величина їх ...

Будівельні риштування ригельно-штирьові успішно можуть бути використані при проведенні цегляної кладки, утеплення фасадів, оздоблювальних робіт і т. Д. Величина їх максимального навантаження становить 350 кілограм на квадратний метр.Штирові ліса, що надаються нами, пройшли необхідну сертифікацію, відповідають ГОСТ 27321-87.Штирові ліса - відрізняються високою надійністю і хорошою несучою здатністю.Крім швидкості монтажу / демонтажу штирові лісу мають ряд інших переваг, серед яких виділимо зручність у використанні та можливість комбінування даного виду лісів з частинами клино-хомутових конструкцій для робіт на фасадах, що володіють складною конфігурацією.Висотний максимум проводяться на штирьових лісах робіт становить: • 40 м для робіт по ремонту • 60 м для робіт з оздоблення будівель Технічні характеристики: