ОПЛАТА И ДОСТАВКА


Доставим заказ курьером по Киеву, отправим по Украине, самовывоз со склада.

Оплата заказов наличными курьеру, наложеным платежом, через электронные системы (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney и др. )

трапи

трапи

Міцна алюмінієва драбина для індивідуальних рішень у відповідності до вимог EN ISO 14122, BGV D 36 та BGI 637
Уточняйте!
Міцна алюмінієва драбина для безпечного підходу до дверей або проміжного міжповерхових рівню
Уточняйте!
Міцний алюмінієвий трап, надійний і мобільний. Для будь-яких робіт у відповідності до вимог EN ISO 14122 Ширина ступенів 600 - 800 - 1000 мм
Уточняйте!
Стаціонарна або пересувна драбина-перехід для застосування в будь-яких ситуаціях, де потрібно перейти яку-небудь перешкоду
Уточняйте!
Робоча висота: 2,40 m - 3,00 m
Уточняйте!
Міцна складні сходи з великими ступенями 230 х 360 мм
8073-23701.5 грн.

трапи

трапи

Ми пропонуємо Вам трапи / промислові сходи і переходи для використання на виробництві високої професійної якості. Ми охоче проконсультуємо Вас про можливі індивідуальні рішення, з урахуванням особливостей будівлі. 

 

Будівельні і монтажні роботи часто вимагають «бути на висоті». Це монтаж електричної проводки, світильників, викладка стін плиткою під самою стелею. Чимало подібних ситуацій виникає і в побуті. Навіть невеликий косметичний ремонт в квартирі, дрібномасштабні роботи з фарбування вимагають застосування сходів-трапів. 

 

Трапи широко застосовуються для роботи в архівах та бібліотеках. Як правило, це невеликі за площею приміщення, де розмістити звичайну драбину досить складно. Застосування драбин-трапів вирішує проблему доступу до книг і архівних матеріалів, розташованих на значній висоті. 

 

Застосування приставних драбин дозволяє регулювати висоту. Алюмінієва конструкція гранично зручна: має незначну масу. Іноді сходи оснащуються спеціальним гаком - для надання більшої стійкості. 

 

До основних переваг застосування трапа відносяться:

 

  1. Мобільність і мала маса конструкції.
  2. Надійність і висока ступінь стійкості.
  3. Надійність (особливість конструкції не допускає ковзання)
  4. Безпека (людина підстраховується спеціальними поручнями).
  5. Універсальність: широка область використання.

 

Інтернет-магазин компанії «Будстар» пропонує покупцям значний асортимент трапів для самих різних будівельно-монтажних робіт. 

 

Купити трапи в Києві - значить, цінувати власний час і приділяти велику увагу питанням безпеки і ергономіки роботи. Адже використання подібних пристроїв значно скорочує тимчасові витрати на виконання робочих операцій, дозволяє тримати інструменти під рукою. 

 

У нашому-інтернет-магазині ви зможете знайти зразки трапів з самим різним кількістю ступенів - як то кажуть, на всі випадки життя.

 

Особливості продукції від нашої компанії

 

Якщо вам необхідно купити трапи в Києві - звертайтеся в компанію «Будстар»!

 

  1. Невеликі ціни. Купити трапи в Україні безпосередньо у компанії, що проводить - велика удача. Купівля без посередників завжди вигідніше і дешевше.
  2. Відмінна якість. Наша фірма застосовує для виробництва продукції найкращі матеріали. Результат: трапи і сходи від компанії мають цілком європейська якість, при українському рівні цін.
  3. Значний асортимент: можна купити трапи в Україні різних видів.
  4. Швидкий прийом замовлень в обробку, максимально оперативне виконання замовлень.
  5. Компетентна і надійна служба підтримки клієнтів. Якщо ви не впевнені з оформленням замовлення або вибором товару вам обов'язково допоможуть.

Купуючи товари в нашому інтернет-магазині, ви істотно економите час: інтерфейс сайту дуже простий і зручний; покупка займе всього кілька хвилин!