ОПЛАТА И ДОСТАВКА


Доставим заказ курьером по Киеву, отправим по Украине, самовывоз со склада.

Оплата заказов наличными курьеру, наложеным платежом, через электронные системы (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney и др. )

Міні-підмостки

Міні-підмостки

Технічні характеристики: можливість регулювання висоти настилу, легке переміщення завдяки колісній парі, збирається без інструментів.
2760-3795 грн.
Сталеві міні-підмостки "МОБІ" використовують для будівельних, ремонтних, монтажних та інших видів робіт, які виконуються на висоті.
2587.5-3760.5 грн.

Міні-підмостки

Міні-підмостки

Основне призначення міні-риштовання - організація ремонтів і робіт з будівництва на відносно невеликих висотах (незначно вище росту людини). Практика показує, що застосування звичних драбин або саморобних споруд з дерева набагато менш безпечно, ніж користування міні-підмостки.

 

Конструктивні особливості

 

Пристрій міні-риштовання гранично просте: це робоча платформа, встановлена між двома сходовими конструкціями. Колісний комплект дозволяє без праці переміщати спорудження по будмайданчику. Якщо потрібно зафіксувати конструкцію, то колеса оснащені спеціальними стопорами-фіксаторами. Змонтувати або, навпаки, демонтувати міні-підмостки можна без особливих зусиль: це гранично постої справа, що не вимагає застосування спеціального інструменту і великих умінь. Якщо необхідність в застосуванні конструкції відпадає, - її можна зберігати в складеному (дуже компактному!) стані.

 

До переваг конструкції можна віднести наступні.

1. Високий рівень безпеки робіт. Він розроблений таким чином таким чином, що забезпечує максимальну ступінь стійкості. Купити міні-підмостки в Києві - значить, підняти на принципово новий рівень ергономічність і зручність робіт.

2. Невелика ціна. Застосування недорогих матеріалів з відмінними експлуатаційними якостями дозволяє купити міні-підмостки в Україні за відносно невеликими цінами.

3. Міцність, надійність, мобільність, здатність витримати значне навантаження, високий термін експлуатації.

4. Простота складання (можна обійтися без інструментів).

5. Універсальність (висота риштовання може бути змінена».

 

Міні-підмостки від «Будстар»: висока надійність при низькій ціні

 

Вам потрібно купити міні-підмостки в Україні? Компанія «Будстар» пропонує клієнтам значний асортимент товарів, що задовольняє найвищим вимогам. Що ми можемо запропонувати покупцеві?

1. Вигідний рівень цін. Купити міні-підмостки в Києві безпосередньо у виробника набагато вигідніше, ніж шукати посередників

2. Відмінна якість продукції, відповідність всім європейським вимогам по якості. Міні-підмостки від нашої компанії демонструють прекрасні експлуатаційні якості і значний ресурс використання.

3. Швидкість виконання замовлення.

 

Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і максимальну зручність робіт по будівництву вам забезпечено!