ОПЛАТА И ДОСТАВКА


Доставим заказ курьером по Киеву, отправим по Украине, самовывоз со склада.

Оплата заказов наличными курьеру, наложеным платежом, через электронные системы (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney и др. )

Міні-підмостки

Міні-підмостки

Технічні характеристики: можливість регулювання висоти настилу, легке переміщення завдяки колісній парі, збирається без інструментів.
2760-3795 грн.
Сталеві міні-підмостки "МОБІ" використовують для будівельних, ремонтних, монтажних та інших видів робіт, які виконуються на висоті.
2587.5-3760.5 грн.

Міні-підмостки

Міні-підмостки

Основне призначення міні-риштовання - організація ремонтів і робіт з будівництва на відносно невеликих висотах (незначно вище росту людини). Практика показує, що застосування звичних драбин або саморобних споруд з дерева набагато менш безпечно, ніж користування міні-підмостки.Конструктивні особливостіПристрій міні-риштовання гранично просте: це робоча платформа, встановлена між двома сходовими конструкціями. Колісний комплект дозволяє без праці переміщати спорудження по будмайданчику. Якщо потрібно зафіксувати конструкцію, то колеса оснащені спеціальними стопорами-фіксаторами. Змонтувати або, навпаки, демонтувати міні-підмостки можна без особливих зусиль: це гранично постої справа, що не вимагає застосування спеціального інструменту і великих умінь. Якщо необхідність в застосуванні конструкції відпадає, - її можна зберігати в складеному (дуже компактному!) Стані.До переваг конструкції можна віднести наступні.Високий рівень безпеки робіт. Він розроблений таким чином таким чином, що забезпечує максимальну ступінь стійкості. Купити міні-підмостки в Києві - значить, підняти на принципово новий рівень ергономічність і зручність робіт.Невелика ціна. Застосування недорогих матеріалів з відмінними експлуатаційними якостями дозволяє купити міні-підмостки в Україні за відносно невеликими цінами.Міцність, надійність, мобільність, здатність витримати значне навантаження, високий термін експлуатації.Простота складання (можна обійтися без інструментів).Універсальність (висота риштовання може бути змінена ».Міні-підмостки від «Будстар»: висока надійність при низькій цініВам потрібно купити міні-підмостки в Україні? Компанія «Будстар» пропонує клієнтам значний асортимент товарів, що задовольняє найвищим вимогам. Що ми можемо запропонувати покупцеві?Вигідний рівень цін. Купити міні-підмостки в Києві безпосередньо у виробника набагато вигідніше, ніж шукати посередниківВідмінна якість продукції, відповідність всім європейським вимогам по якості. Міні-підмостки від нашої компанії демонструють прекрасні експлуатаційні якості і значний ресурс використання.Швидкість виконання замовлення.Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і максимальну зручність робіт по будівництву вам забезпечено!