ОПЛАТА И ДОСТАВКА


Доставим заказ курьером по Киеву, отправим по Украине, самовывоз со склада.

Оплата заказов наличными курьеру, наложеным платежом, через электронные системы (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney и др. )

Міні-риштовання

Міні-риштовання

2560-3520 грн.
2400-3488 грн.

Міні-риштовання

Міні-риштовання

Основне призначення міні-риштовання - організація ремонтів і робіт з будівництва на відносно невеликих висотах (незначно вище росту людини). Практика показує, що застосування звичних драбин або саморобних споруд з дерева набагато менш безпечно, ніж користування міні-підмостки.
Конструктивні особливості

Пристрій міні-риштовання гранично просте: це робоча платформа, встановлена ​​між двома сходовими конструкціями. Колісний комплект дозволяє без праці переміщати спорудження по будмайданчику. Якщо потрібно зафіксувати конструкцію, то колеса оснащені спеціальними стопорами-фіксаторами. Змонтувати або, навпаки, демонтувати міні-підмостки можна без особливих зусиль: це гранично постої справа, що не вимагає застосування спеціального інструменту і великих умінь. Якщо необхідність в застосуванні конструкції відпадає, - її можна зберігати в складеному (дуже компактному!) Стані.

До переваг конструкції можна віднести наступні.

    Високий рівень безпеки робіт. Він розроблений таким чином таким чином, що забезпечує максимальну ступінь стійкості. Купити міні-підмостки в Києві - значить, підняти на принципово новий рівень ергономічність і зручність робіт.
    Невелика ціна. Застосування недорогих матеріалів з відмінними експлуатаційними якостями дозволяє купити міні-підмостки в Україні за відносно невеликими цінами.
    Міцність, надійність, мобільність, здатність витримати значне навантаження, високий термін експлуатації.
    Простота складання (можна обійтися без інструментів).
    Універсальність (висота риштовання може бути змінена ».

Міні-підмостки від «Будстар»: висока надійність при низькій ціні

Вам потрібно купити міні-підмостки в Україні? Компанія «Будстар» пропонує клієнтам значний асортимент товарів, що задовольняє найвищим вимогам. Що ми можемо запропонувати покупцеві?

    Вигідний рівень цін. Купити міні-підмостки в Києві безпосередньо у виробника набагато вигідніше, ніж шукати посередників
    Відмінна якість продукції, відповідність всім європейським вимогам по якості. Міні-підмостки від нашої компанії демонструють прекрасні експлуатаційні якості і значний ресурс використання.
    Швидкість виконання замовлення.

Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і максимальну зручність робіт по будівництву вам забезпечено!