ОПЛАТА И ДОСТАВКА


Доставим заказ курьером по Киеву, отправим по Украине, самовывоз со склада.

Оплата заказов наличными курьеру, наложеным платежом, через электронные системы (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney и др. )

ліси ригельні

ліси ригельні

Штирові ліса успішно можуть бути використані при проведенні цегляної кладки, утеплення фасадів, оздоблювальних робіт і т. Д. Величина їх ...
Уточняйте!

ліси ригельні

ліси ригельні

 КОМПАНІЯ БУДСТАР займається продажем і доставкою по Києву і в регіони будівельних штирьових лісів. Також ми надаємо послуги з оренди будівельних лісів.

 

Штирьові, або ригельні, будівельні ліси - один з трьох основних типів лісів, що застосовуються на сучасних будівництвах. Ліси даного типу можна вважати класичними. Саме вони стали свого часу першими металевими лісами (до цього використовувалися тільки дерев'яні, звідки і назва конструкції). Зважаючи на велику металоємності процес виробництва штирьових лісів вельми ускладнений, що позначається на ціноутворенні: вартість лісів штирьового типу набагато вище, ніж у їх аналогів. З іншого боку, штирові лісу протягом довгого часу характеризується високою надійністю і простотою монтажу (хоча необхідно зробити застереження, що найменшою тривалістю зведення відрізняються конструкції клино-хомутового типу).

 

Крім швидкості монтажу/демонтажу штирові ліси мають ряд інших переваг, серед яких виділимо зручність у використанні та можливість комбінування даного виду лісів з частинами клино-хомутових конструкцій для робіт на фасадах, що володіють складною конфігурацією.

 

Висотний максимум проведення робіт на штирьових лісах становить:

• 40 м для робіт по ремонту

• 60 м для робіт з оздоблення будівель 

 

Штирьові ліси успішно можуть бути використані при проведенні цегляної кладки, оскільки величина їх максимального навантаження становить 250 кілограм на квадратний метр.

 

Штирьові ліси, що надаються нами, пройшли необхідну сертифікацію, відповідають ГОСТ 27321-87 і мають сертифікат RU.MCC.169.629.1.ПРЗ.8852.

 

Вартість оренди штирьових будівельних лісів від 30 грн / м2 на місяць. Детальніше на сторінці про умови оренди.

Вартість будівельних лісів визначається не тільки їх моделлю, але також об'ємом і комплектаціею. Калькуляція вартості лісів проводиться окремо для кожного конкретного замовлення.

На одержуваний результат впливають такі фактори, як обсяг замовлення і характеристики, внесені в план проведення робіт.

Для отримання більш точної інформації з усіх питань, пов'язаних з орендою і продажем лісів

 

дзвоніть нам за телефонами:           

 • (044) 353-29-00
 • (067) 238-14-03

 

Штирьові ліси є одним з кращих рішень для організації і успішного проведення будь-яких ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт. Сотні будівельних компаній на своєму досвіді переконалися в ефективності і надійності штирьових лісів.

У нас ви можете отримати:

 • всі необхідні роботи з розрахунку і проектування конструкцій штирьових лісів;
 • докладні консультації.

Ми пропонуємо вам комплекти штирьових будівельних лісів з усіма необхідними супровідними документами:

 • комплектність поставки
 • технічний паспорт
 • схема збору

 

Поставки штирьових лісів здійснюється по всій території України, в суворій відповідності з обумовленими в заявці термінами і умовами. (Згідно умов Договору)

 

Особливості конструкції штирьових лісів

 

Штирьові ліси - це, по суті справи, каркас, складений із сталевих труб. Для будівельних конструкцій даного типу часто використовують профільовані труби діаметром 48 або 57 мм.

 

Для зведення конструкції штирьових лісів використовуються наступні елементи:

 

 1. Опорою конструкції служать черевики, які попарно встановлюються на дерев'яні підкладки і кріпляться до них милицями;
 2. На черевики монтуються стійки і напівстійки, які з'єднуються між собою поздовжніми ригелями.
 3. На ригелі встановлюються дерев'яні настили.
 4. На робочому ярусі на ригелях також монтуються огорожі. За допомогою сходів робочі потрапляють на робочий ярус лісів. Низ сходів має опору в настилі, вгорі вони кріпляться до поперечників, прикріплюють конструкцію до стіни робочої будівлі за допомогою одинарних або подвійних гаків і анкерів.
 5. Для закріплення діаметрів в стіні пробиваються отвори, в які вставляються спеціальні пробки, а в них вже закріплюються анкерні кронштейни. При роботі на висоті від шести метрів такий тип кріплення є основним.
 6. Також на першому та останньому ярусах хомутами з'єднуються зі стійками діагональними зв'язками, які гарантують жорсткість і стійкість штирьових лісів. На нижньому прольоті діагональні розкоси монтуються під втулки на черевиках, на верхній секції діагональні елементи встановлюються на незайняті краю стійок. До речі, за допомогою хомутових замків можливо, якщо це буде потрібно, також обладнати конструкцію перилами.
 7. Нарешті, в базовий комплект при замовленні штирьових лісів входить фасадна декоративно-захисна сітка, яка, як випливає з її назви, виконує подвійну функцію: вона одночасно робить конструкцію безпечної і надає їй більш естетичний вигляд. Сітка ізолює робочу площу лісів, таким чином виключаючи попадання на неї і падіння з неї матеріалів та інструментів.

 

Щодо питання безпеки зауважимо також, що конструкція штирьових лісів обов'язково повинна бути заземлена.

 

Також варто відзначити, що число ярусів конструкції може різнитися і безпосередньо залежить від габаритів об'єкта та специфіки робіт. Так, при веденні робіт з оздоблення будівлі збирається шестиярусний конструкція, половина ярусів якої виявляються робочими, тобто на них розміщуються матеріали. Наростає конструкція шляхом установки двох-і чотириметрові стійок, при цьому двометрові будівництва, або напівстійкого рекомендується чергувати з чотириметровими стійками на крайніх ярусах - таким чином стійки стикуються різнорівневих, що забезпечує більшу стійкість системи. Розширення всіх інших рівнів проводиться лише чотириметровими стійками.

 

Підсумовуючи, слід зауважити, що конструкція штирьових лісів стійка, простора, витримує великі навантаження і крім того, прекрасно пристосовується до нескладних форм фасадів.

 

У нас ви можете купити або взяти в оренду штирьові ліси такої конструкції, яка підійде саме для проведення ваших робіт. Комплект конструкції формується, виходячи з особливостей запланованих робіт, їх складності, а також особливостей будівлі, на якому будуть проводитися роботи.