ОПЛАТА И ДОСТАВКА


Доставим заказ курьером по Киеву, отправим по Украине, самовывоз со склада.

Оплата заказов наличными курьеру, наложеным платежом, через электронные системы (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney и др. )

Ліси рамні полегшені ЛСПР 200

Ліси рамні полегшені ЛСПР 200

Представляють собою ліса будівельні приставні рамні, виконані відповідно до ГОСТ 27321-87 до 30 метрів і призначені для оздоблювальних і ремонтних робіт на фасадах будівель, споруд і внутрішніх робіт.
0-0 грн.

Ліси рамні полегшені ЛСПР 200

Ліси рамні полегшені ЛСПР 200

КОМПАНІЯ БУДСТАР протягом багатьох років є одним з лідерів ринку України з виробництва, продажу та оренди будівельних лісів всіх типів. Наша компанія прекрасно знайома багатьом фахівцям в галузі будівництва завдяки високій якості реалізованої нами продукції. На сьогоднішній день найбільш затребуваними і популярними є рамні риштування, призначені для проведення будь-якого виду ремонтно-будівельних і клінінгових робіт.

Своєю популярністю вони зобов'язані невисокій вартості, зручності і простоті їх монтажу / демонтажу, а також високим технічним характеристикам.

 

 

Ми можемо запропонувати вам рамні ліси з наступними граничними характеристиками:

 • Максимальна висота - 100 метрів (Рамні ліси «МЕКОС» КСП-100)
 • Максимальне навантаження - 660 кгс / м. Кв. (ліси стоєчні приставні для кам'яних робіт)

 

Рамні риштування застосовуються:

 • для робіт з оздоблення фасадів будівель та цегляної кладки;
 • для будівельно-монтажних робіт;
 • для різного роду робіт, пов'язаних з оновленням, ремонтом, і реконструкцією будівель.

 

Конструкції рамних будівельних лісів розрізняються:

 • за показником максимально допустимої висоти - 40 м, 60 м, 100 м
 • за максимальною вантажопідйомністю - 200 і 400 кгс / м2
 • за шириною кроку лісів вздовж стіни - 2м, 2.5м, 3 м і 3.5м.

 

 

Всі моделі рамних лісів, представлені у нас, виробляються в строгій відповідності з ГОСТами. Основние переваги рамних лесовКОМПАНІЯ БУДСТАР ретельно стежить за якістю своєї продукції, тому вся наша технологічна діяльність спрямована на постійне поліпшення характеристик пропонованої нами продукції:

 • Безпека.
 • Всі конструкції будівельних лісів абсолютно безпечні в експлуатації.
 • Якість і надійність.

 

Використання високоякісних сучасних матеріалів забезпечує довговічність конструкцій при їх постійної експлуатації. Металеві елементи покриваються полімерною порошковою фарбою для захисту їх від корозії, а дерев'яні частини просочуються антисептиком. Середній термін служби рамних лісів при постійному навантаженні становить не менше трьох років.

 

Швидкість монтажу.

 

Схема збірки лісів ретельно продумана, тому вона максимально проста. Це дозволяє проводити повний монтаж рамних лісів за короткий час без використання спеціальних інструментів.

 

Мала вага конструкції.

 

Для виробництва рамних лісів застосовується металопрокат підвищеної міцності, це дає можливість зменшити його діаметр, відповідно, зменшити його вагу і, як результат, вага всієї конструкції. 

 

Невисока вартість.

 

Рамні лісу найменш матеріалозатратни в порівнянні з іншими типами будівельних лісів, що робить їх більш доступними за ціною. Також слід зауважити, що мала вага рамних лісів дозволяє заощадити значну суму при їх транспортуванні на об'єкт будівництва.

 

Головна перевага рамних лісів - простота їх конструкції, тому їх монтаж здійснюється дуже швидко - дві рами з'єднуються за допомогою діагональної і горизонтальної зв'язків з допомогою простого прапорцевого замка. Для монтажу конструкції не потрібні спеціальні інструменти або висока кваліфікація робітників.

КОМПАНІЯ БУДСТАР поставляє рамні риштування по всій території України.

 

Рамні ліси є одним з кращих рішень для організації і успішного проведення будь-яких ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт. Сотні будівельних компаній на своєму досвіді переконалися в ефективності і надійності рамних лісів.

 

У нас ви можете отримати:

 

 • всі необхідні роботи з розрахунку і проектування конструкцій рамних лісів;
 • докладні консультації.

 

Ми пропонуємо вам комплекти рамних будівельних лісів з усіма необхідними супровідними документами:

 

 • комплектність поставки
 • технічний паспорт

Схема збору

 

Вартість будівельних лісів визначається не тільки їх моделлю, але також об'ємом і комплектацією.

Для отримання більш точної інформації з усіх питань телефонуйте нам за телефонами:

 

(044) 353-29-00

(067) 238-14-03

 

Доставка рамних лісів будь-якої моделі здійснюється по всій території України, в суворій відповідності з обумовленими в заявці термінами і умовами. (Згідно умов Договору).

 

Вся продукція сертифікована і проходить регулярну технічну перевірку.

 

Якість нашої роботи оцінили багато компаній Києва і України. Багато компаній стали нашими постійними клієнтами.

 

Ми будемо раді запропонувати вам послуги з оренди рамних лісів на найвигідніших умовах або підібрати для вас оптимальний комплект, відповідний вашим завданням. 

 

Конструкція і особливості рамних лісів

 

Рамні риштування є найбільш простими за конструкцією і експлуатацією, а також недорогими. В основі їх конструкції лежать вертикальні металеві рами, саме тому вони називаються рамними.

По горизонталі рами з'єднуються одна з іншою за допомогою горизонтальних і / або діагональних стяжок. Така конструкція при своїй простоті володіє підвищеною жорсткістю і міцністю.

Досягнення необхідної висоти конструкції будліс відбувається шляхом нарощування рам одну на іншу шляхом з'єднання «труба в трубу». Для забезпечення безпеки експлуатації високих лісів (більше 6 метрів) їх необхідно прикріплювати до стіни оброблюваного будівлі за допомогою анкерів.

Рами оснащені сходами, використовуються для підйому на місце проведення робіт. Вертикальний ряд з рам з драбинами утворює сходовий марш. Кількість маршів безпосередньо залежить від специфіки робіт, кількості робочих, довжини конструкції і може бути збільшена або зменшена за побажанням самого замовника.

Опори для конструкції використовуються прості або оснащені гвинтами. Гвинтові опори дозволяють встановлювати будліс на майданчик з неоднорідним рельєфом і забезпечують горизонтальне вирівнювання ряду рам.

 

Комплект рамних лісів включає:

 • рами (зі сходами і без);
 • горизонтальні і діагональні (в деяких конструкціях хрестовидні) зв'язки;
 • башмаки для установки нижнього ряду лісів на грунт;
 • щити настилів;
 • фіксатори рами та інші кріплення;
 • анкерні кронштейни для кріплення до стіни.

 

Безпека експлуатації рамних будівельних лісів

 

Ефективне і безпечне використання рамних будівельних лісів гарантовано виробником при строгому дотриманні наступних вимог:

 

 1. Ліси повинні бути надійно зафіксовані відповідно до вказівок виробника.
 2. Навантаження на конструкцію лісів не повинна перевищувати максимально допустиму, вказану в техпаспорті.
 3. Неприпустимо скупчення декількох робочих в одній точці настилу.
 4. Поверхня настилу повинна бути строго горизонтальною.
 5. Конструкція лісів, встановлена біля проїжджої частини повинна бути додатково захищена від можливого пошкодження транспортними засобами.
 6. Не допускається розміщення лісів поблизу ліній електропередач. Якщо ж уникнути цього неможливо, лінія повинна бути знеструмлена або ж закрита.
 7. Для захисту робітників від блискавки лісу повинні бути додатково заземлені та обладнані блискавкоприймачами.
 8. Не допускається проведення будь-яких робіт при силі вітру, що  дорівнює або перевищує 6 балів, а також під час грози.
 9. При проведенні будь-якого виду робіт на висоті, що  перевищує 6 метрів необхідно використовувати як мінімум три настили - робочий, верхній і нижній.
 10. Переміщення робітників між ярусами повинно відбуватися виключно по сходах.
 11. Ліси висотою перевищує 6 метрів повинні бути надійно закріплені до стіни будівлі.
 12. До робіт будь-якого виду, які здійснюються на висоті понад 15 метрів, повинні допускатися виключно робочі, які успішно пройшли медичне обстеження і спеціальне навчання.
 13. Перед переміщенням щита настилу на інший ярус він повинен бути звільнений від будь-яких предметів.
 14. Демонтаж лісів можна починати лише після їх повного звільнення від будівельних матеріалів та інструментів, сміття та інших сторонніх предметів.
 15. Монтаж і демонтаж конструкції на висоті повинен проводитися тільки робітниками, забезпеченими запобіжними монтажними поясами, прикріпленими до будь-якої надійної конструкції фасаду будівлі.