Вишка-тура клино-хомутова

Вишка-тура клино-хомутова

Модульна клино-хомутові вишка-тура являє собою пристрій, що застосовується при проведенні внутрішніх і зовнішніх будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт на об'єктах невеликої висоти. Найбільшого поширення вона отримала при ремонті систем електропостачання та вентиляції, а також при чищенні вітражних стекол.

 

Основною перевагою клино-хомутові вишки-тури є можливість використання до трьох робочих ярусів, крім того, габарити цієї конструкції дозволяють працювати при близькому розташуванні до будівлі інших об'єктів. Клино-хомутові вишки-тури при збереженні мобільності відрізняються високою надійністю конструкції. Ідеально підходить для роботи на сходових клітинах.

 

Загальні характеристики

 

  1. Колеса. Їх функція полягає в переміщенні зібраної конструкції по рівній поверхні. Два колеса оснащені гальмом, що виключає порушення конструкцією свого становища без втручання робітника. Колеса закріплюються на опорних домкратах за допомогою болтів і гайок.
  2. Каркас візка - це головний несучий елемент всієї конструкції, що представляє собою систему зварених між собою домкратів і труб.
  3. Стяжка застосовується з метою поєднання один з одним елементів каркасу.
  4. Сходи є головним вертикальним несучим елементом. Сходи виготовляється методом зварювання сталевих труб.
  5. Розкоси (або діагональні стяжки) надають вишці необхідну жорсткість. Вони приладжуються за допомогою клинових замків на їх кінцях з обох боків зовнішньої частини вишки.
  6. Настил використовується для розміщення робітників, матеріалів і інструментів. Крім того, настил також підвищує жорсткість конструкції вишки.
  7. Ферма страхування. Як випливає з назви, її завдання - убезпечити перебувають на настилі людей. Ферма страхування являє собою огорожу, яке кріпиться клиновими замками з обох сторін конструкції на висоті 1,1 метра від настилу.
  8. Опорна стійка служить опорою для всієї конструкції. Стійки оточують всю вежу, кріпиться до неї клиновими замками до сходових стійок.

 

Технічні характеристики:

 

Розмір настилу 2,0х0,6

ВМ-2

ВМ-3

ВМ-4

ВМ-5

ВМ-6

ВМ-7

ВМ-8

ВМ-9

ВМ-10

  загальна высота, м

3,0

 

4,5

 

6,5

 

8,5

 

10,5

  Робоча висота, м

3,7

 

5,2

 

6,2

 

9,2

 

11,2

  Висота до настилу, м

1,8

 

3,3

 

5,3

 

7,3

 

9,3

  Вага, кг

158

 

213

 

362

 

401

 

511

 

опис

 

Процеси побудови та встановлення вишки-тури не представляють якої-небудь складності, чому значною мірою сприяє наявність в її конструкції  замка, який самостійно защіпається, що гарантує також високу надійність даної конструкції в цілому.

 

Основні габарити клино-хомутової вишки: висота до настилу - 120 см, робоча висота - близько 3-х метрів, площа настилу - 0,6х2,0 м, вантажопідйомність перевищує 200 кг / м2. Всі ці параметри створюють можливість здійснення робіт в безпосередній близькості до об'єкту або в досить замкнутому просторі, а також на поверхнях з високим ступенем нерівності (наприклад, на сходових майданчиках).

 

При робочій висоті близько 10 метрів пристрій клино-хомутові вишки-тури виявляє один зі своїх головних «козирів», а саме - можливість пристрою трьох робочих ярусів.

 

Крім того, дана конструкція відрізняється прекрасною мобільністю, умови для чого створює чотири транспортувальних колеса, два з яких оснащені гальмами.

Стійкість конструкції і її функціональні можливості підвищуються також завдяки спеціальним опорним домкратів, що дозволяє регулювати висоту установки кожної опори, що вигідно при використанні вишки на нерівній поверхні.

 

Нарешті, фанера, з якої виготовляється настил, стійка до вологи, що дозволяє працювати на вишці при високій вологості повітря, зокрема, під час дощу.

 

Конструкція клино-хомутові вишки-тури відрізняється високим ступенем мобільності, але при цьому відповідає всім необхідним нормам безпеки і надійності.