ОПЛАТА И ДОСТАВКА


Доставим заказ курьером по Киеву, отправим по Украине, самовывоз со склада.

Оплата заказов наличными курьеру, наложеным платежом, через электронные системы (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney и др. )

Універсальна серія MONTO

Універсальна серія MONTO

Робоча висота: 3,00 m - 7,00 m
1089.85-10005 грн.
Робоча висота: 3.00 - 7.20 м
2070-23460 грн.
Робоча висота: 3,00 m - 14,30 m
17077.5-98670 грн.
Робоча висота: 3,00m - 11,80 m
0-0 грн.
Робоча висота: 2,90 m - 3,70 m
42262.5-49852.5 грн.
Робоча висота: 3,30 m - 12,30 m
25875-126097.5 грн.
Робоча висота до 2,90 m
12696-12696 грн.

Універсальна серія MONTO

Універсальна серія MONTO

На сьогоднішній день,  на жодному будмайданчику неможливо обійтися без спеціалізованого обладнання, яке дозволяє убезпечити роботи на висоті. Застосування подібного обладнання дозволяє не просо підвищити безпеку робіт, але і значно збільшити темпи будівництва різних об'єктів (це і внутрішні оздоблювальні роботи, і реставрація споруд складної форми). Використовуються вишки для монтажу світильників, ремонті стель, установці вентиляційних споруд. 

 

Вишка туру серії MONTO є мініатюрним будівельним майданчиком, розташованим на висоті. Такий майданчик зручний для роботи одного-трьох будівельників з необхідним набором інструментів. Популярність вишок тур серії Монте можна пояснити ще й тим, що немає необхідності закріплювати її до будівлі. У багатьох випадках ця споруда дозволяє обходитися без зведення будівельних лісів. 

 

Завдяки колесам на гумовій основі, вишки тури серії Монте можуть без зусиль пересуватися по будмайданчику. Цьому сприяє і невелика маса вишки. 

 

Вишка - це споруда, яка добре зарекомендувала себе при роботі на нерівній поверхні (на допомогу приходять регульовані домкрати). 

 

До безумовних переваг споруди відносять і невелику ціну. 

 

Вам необхідно купити вишки тури серії MONTO в Києві? Це відмінне рішення. Вишка-тура - це легковаге універсальна споруда, дуже просте в зведенні і відрізняється стійкістю навіть при роботах на значній висоті. Наявні в асортименті різновиди вишок тур серії MONTO відрізняються одна від одної значеннями висоти робіт і максимального навантаження, габаритами робочого майданчика. Для того щоб максимально убезпечити роботи, вишки оснащені спеціальними огорожами, для більшої стійкості є стабілізатори та спеціальні опори.

 

Чому - саме «Будстар»? 

 

Основні причини, за якими вам вигідно купити вишки тури серії MONTO в Києві саме в нашій компанії.

 

  1. Прекрасна якість продукції, наявність  гарантії на якість.
  2. Застосування найякіснішої сировини для виробництва продукції.
  3. Привабливий рівень цін: адже купити вишки тури серії MONTO в Україні безпосередньо у виробників, минаючи посередників, більш вигідно.
  4. Консультаційна підтримка з боку менеджерів компанії. Якщо вам потрібно купити вишки тури серії MONTO в Україні, але ви не впевнені у покупкою, зверніться до наших компетентних фахівців: вони вам допоможуть!

 

Зателефонуйте нам або залишите заявку на сайті! Купівля вас не розчарує! Якість, темпи і безпека робіт з будівництва будуть на найвищому рівні!