ОПЛАТА И ДОСТАВКА


Доставим заказ курьером по Киеву, отправим по Украине, самовывоз со склада.

Оплата заказов наличными курьеру, наложеным платежом, через электронные системы (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney и др. )

Трансформери

Трансформери

Драбина- підмосток пересувна з можливістю установки на сходах і уступах
5025-5025 грн.
Шарнирна універсальна драбина Робоча висота: 3,00 m - 5,75 m
4187.5-5192.5 грн.
Шарнирная телескопічні сходи / Робоча висота: 3,00 m - 6,35 m
7520.75-8376.67 грн.
Шарнірна телескопічна драбина із 4 подовжувачами стійок / Робоча висота: 3,00 m - 6,35 m
9018.87-9783 грн.
Чотирьохсекційна універсальна алюмінієва шарнірна драбина: застосовується як двостороння драбина, як приставні драбина і як робоча платформа
3350-4020 грн.
Чотирьохсекційного шарнірна драбина з алюмінію
5527.5-5527.5 грн.
Підмосток-драбина установки на сходах і уступах
3015-3953 грн.
Алюмінієва двохсекційна шарнірна драбина, застосовується як двохстороння стремянка і як приставна драбина.
2629.08-3228.39 грн.

Трансформери

Трансформери

сходи трансформерСходи-трансформер призначена для проведення різних робіт як в побуті, так і на виробництві. Завдяки їй можна мати під рукою всі потрібні матеріали та інструменти при роботах на висоті. Купити сходи-трансформери в Києві від надійного виробника ви можете у нас!Переваги використання конструкційГоловні переваги таких конструкцій полягають в наступному:Легкість пристосування. Це дозволяє без особливих зусиль пересувати конструкцію з місця на місце і експлуатувати її максимально комфортно.Універсальність. Забезпечується завдяки можливості трансформування в більш зручну модель. Якщо купити сходи-трансформер в Києві, то ви без особливих зусиль зможете зробити з простої конструкції пристосування з консольним кінцем, П-образну або ж Л-образну сходи.Витримування великого навантаження. Такі драбини можуть використовуватися з можливістю навантаження до 150 кг при правильній експлуатації.Широкий функціонал. Така конструкція може експлуатуватися в якості робочого помосту, приставних сходів або ж використовуватися як свободностоящей пристосування.Замовити такий виріб, як сходи-трансформер, ви можете через сайт нашої компанії «БУДСТАР». Високий рівень надійності і довговічність наших виробів дозволить вам використовувати сходи-трансформер протягом довгих років і не турбуватися про безпеку при проведенні ремонтно-будівельних або побутових робіт. Купити сходи-трансформери в Україні у нас ви також можете в комплекті з додатковими елементами. Це можуть бути:Полку щабель.Траверси для вирівнювання висоти або роботи на сходинках.Додаткові опори.Ми радимо звернутися саме в нашу компанію, якщо ви бажаєте купити сходи-трансформери в Києві. Ми надаємо тривалу гарантію якості на всю нашу продукцію, що дозволить вам бути впевненими в надійності пропонованих нами конструкцій. З нашими сходами ви зможете виконувати абсолютно будь-які побутові або будівельні роботи, що вимагають підйому на певну висоту. Крім того, купити драбину-трансформер в Києві через нашу компанію доцільно ще й тому, що вартість нашої продукції знаходиться на прийнятному рівні на відміну від інших пропозицій ринку.