ОПЛАТА И ДОСТАВКА


Доставим заказ курьером по Киеву, отправим по Украине, самовывоз со склада.

Оплата заказов наличными курьеру, наложеным платежом, через электронные системы (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney и др. )

Трансформери

Трансформери

Драбина- підмосток пересувна з можливістю установки на сходах і уступах
5347.5-5347.5 грн.
Шарнирна універсальна драбина Робоча висота: 3,00 m - 5,75 m
4485-5623.5 грн.
Шарнирная телескопічні сходи / Робоча висота: 3,00 m - 6,35 m
7745.25-8626.72 грн.
Шарнірна телескопічна драбина із 4 подовжувачами стійок / Робоча висота: 3,00 m - 6,35 m
9288.09-10075.03 грн.
Чотирьохсекційна універсальна алюмінієва шарнірна драбина: застосовується як двостороння драбина, як приставні драбина і як робоча платформа
3726-4416 грн.
Чотирьохсекційного шарнірна драбина з алюмінію
5692.5-5692.5 грн.
Підмосток-драбина установки на сходах і уступах
3105-4071 грн.
Алюмінієва двохсекційна шарнірна драбина, застосовується як двохстороння стремянка і як приставна драбина.
2707.56-3324.76 грн.

Трансформери

Трансформери

Сходи-трансформер

 

Сходи-трансформер призначені для проведення різних робіт як в побуті, так і на виробництві. Завдяки їм можна мати під рукою всі потрібні матеріали та інструменти при роботах на висоті. Купити сходи-трансформери в Києві від надійного виробника ви можете у нас!

 

Переваги використання конструкцій

 

Головні переваги таких конструкцій полягають в наступному:

 

  • Легкість пристосування. Це дозволяє без особливих зусиль пересувати конструкцію з місця на місце і експлуатувати її максимально комфортно.
  • Універсальність. Забезпечується завдяки можливості трансформування в більш зручну модель. Якщо купити сходи-трансформер в Києві, то ви без особливих зусиль зможете зробити з простої конструкції пристосування з консольним кінцем, П-подібні або ж Л-подібні сходи.
  • Витримування великого навантаження. Такі драбини можуть використовуватися з можливістю навантаження до 150 кг при правильній експлуатації.
  • Широкий функціонал. Така конструкція може експлуатуватися в якості робочого помосту, приставних сходів або ж використовуватися як свободностоящей пристосування.

 

Замовити такий виріб, як сходи-трансформер, ви можете через сайт нашої компанії «БУДСТАР». Високий рівень надійності і довговічність наших виробів дозволить вам використовувати сходи-трансформер протягом довгих років і не турбуватися про безпеку при проведенні ремонтно-будівельних або побутових робіт. 

 

Купити сходи-трансформери в Україні у нас ви також можете в комплекті з додатковими елементами. Це можуть бути:

 

  1. Полка щабель.
  2. Траверси для вирівнювання висоти або роботи на сходинках.
  3. Додаткові опори.

 

Ми радимо звернутися саме в нашу компанію, якщо ви бажаєте купити сходи-трансформери в Києві. Ми надаємо тривалу гарантію якості на всю нашу продукцію, що дозволить вам бути впевненими в надійності пропонованих нами конструкцій. З нашими сходами ви зможете виконувати абсолютно будь-які побутові або будівельні роботи, що вимагають підйому на певну висоту. Крім того, купити драбину-трансформер в Києві через нашу компанію доцільно ще й тому, що вартість нашої продукції знаходиться на прийнятному рівні на відміну від інших пропозицій ринку.