ОПЛАТА И ДОСТАВКА


Доставим заказ курьером по Киеву, отправим по Украине, самовывоз со склада.

Оплата заказов наличными курьеру, наложеным платежом, через электронные системы (Visa, MasterCard, LiqPay, Qiwi, Webmoney и др. )

Захисна сітка для риштувань

Фасадна захисна сітка для риштувань

Фасадна для лісів проведена з первинної високоякісної сировини, з можливістю багаторазового використання на будівельних об'єктах.Краї…
1794-3174 грн.

Захисна сітка для риштувань

Фасадна захисна сітка для риштувань

Фасадна сітка для лісів проведена з первинної високоякісної сировини, з можливістю багаторазового використання на будівельних об'єктах. Краї фасадної сітки для лісів посилені додатковою ниткою. Рядки у сітки для лісів ідеально рівні по всій ширині полотна. Нитка будівельної сітки для лісів вироблена так само на європейському обладнанні і має високі характеристики. Ширина полотна сітки фасадної для лісів обумовлена європейським розміром будівельних лісів. А так як поряд з російськими лісами використовуються європейські, ця фасадна сітка для лісів так само користується стійким попитом. Тим більше співвідношення ціна / якість на полімерну будівельну сітку для лісів говорить сама за себе. Фасадна сітка для будівельних лісів має насичений зелений колір і глянсовий відлив, що говорить про високу якість продукту. Сітка фасадна для лісів відповідає всім будівельним нормам і має європейський серіфікат якості.